İYİ Parti İstanbul ve Ankara'da ne yapacak? Ümit Özlale'den çarpıcı açıklama

İYİ Partili Ümit Özlale'den yerel seçimlerle ilgili kritik bir açıklama geldi. Özlale, Canlı yayında İYİ Parti'nin yerel seçimlerde İstanbul ve Ankara'da izleyeceği rotayı paylaştı.

İYİ Parti İstanbul ve Ankara'da ne yapacak? Ümit Özlale'den çarpıcı açıklama
Gözen Esmer
Gözen Esmer Editör

İYİ Parti'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Özlale'den çarpıcı açıklamalar geldi. İzmir'de Tunç Soyer'den daha iyi bir belediye başkanı olabileceğini belirten Özlale, "Eğer kendimi tanıtırsam, projelerimizi anlatırsak, nasıl bir ekip kuracağımızı anlatırsak biz bu seçimi İzmir’de kazanırız.  Ben Tunç Beyden daha iyi bir belediye başkanı olabileceğimi düşünüyorum. Son 20 yıldaki CHP yerel yönetimlerine baktığımız zaman çok daha iyi bir iş çıkartacağımı düşünüyorum." dedi. 

İYİ PARTİ İSTANBUL VE ANKARA'DA ADAY ÇIKARIYOR

TV100 canlı yayınında konuşan Özlale, İYİ Parti'nin İstanbul ve Ankara'da aday çıkaracağını ve bu adayların AK Parti ile CHP'den önce açıklanacağını söyledi. 

"Bu yakında açıklanır. Son Genel İdare Kurulu toplantımızda bununla ilgili çalışma ve yetkiler Divan’a verildi bundan sonrasında da Divan Kurulu bununla ilgili çalışmaları yapacak ve oradaki adayları siz AK Parti ve CHP adaylarından önce duymuş olacaksınız" 

Etiketler Ümit Özlale İYİ Parti-chp İYİ Parti İstanbul CHP İstanbul İYİ Parti Ankara İYİ Parti-CHP Yerel seçimler İBB adayları Ankara adayları