İYİ Parti'den istifa eden Adnan Beker, AK Parti'ye mi geçiyor?

İYİ Parti'den istifa eden Adnan Beker'in, Nebi Hatipoğlu gibi AK Parti'ye geçeceği iddia edildi. Beker ile yakın arkadaş olduğu ifade edilen Ümit Dikbayır'ın da, Beker'in ardından AK Parti'ye geçebileceği konuşuluyor.

İYİ Parti'den istifa eden Adnan Beker, AK Parti'ye mi geçiyor?
Doğan Özkan
Doğan Özkan Editör

Gazeteci İsmail Saymaz İYİ Parti'den istifa eden Adnan Beker'in, Nebi hatioğlu gibi AKP'ye geçeceğini iddia etti. Saymaz, "Adnan Beker AK Parti'ye geçecek. Ümit Dikbayır da Beker ile hareket eden isimlerden biriydi. İkisi yakın arkadaş. Dikbayır, Beker'le birlikte hareket ederse o da AK Parti'ye geçebilir" dedi.

BEKER, AK PARTİ'YE Mİ GEÇECEK?

İYİ Parti'den Ankara Milletvekili seçilen Adnan Beker geçtiğimiz günlerde partisinden istifa ettiğini duyurmuştu. "İYİ Parti çatısı altında Ankaralı hemşerilerim ve yüce Türk milletine daha fazla katkı sağlayamayacağımı düşündüğümden partimden ayrılıyorum" diyen Beker, "Büyük Türk Milleti’ne ve Ankara'mıza her zamanki azim ve inanmışlıkla hizmet etmeye devam edeceğim" diye konuşmuştu.

DİKBAYIR, BEKER İLE ORTAK MI HAREKET EDECEK?

SZC TV'de konuşan İsmail Saymaz'ın iddiasına göre, Adnan Beker AK Parti sıralarına katılacak. Ümit Dikbayır'ın da Beker ile hareket etmesini beklediğini söyleyen Saymaz, "Adnan Beker AK Parti'ye geçecek. Ümit Dikbayır da Beker ile hareket eden isimlerden biriydi. İkisi yakın arkadaş. Dikbayır, Beker'le birlikte hareket ederse o da AK Parti'ye geçebilir" dedi.

 

 

 

Konular İYİ Parti