27 Mayıs 2024 Pazartesi
İstanbul 15°
  • İçel
  • Şırnak
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Şanlıurfa
  • Çorum
  • İstanbul
  • İzmir
  • Ağrı
  • Adıyaman
  • Adana
  • Afyon
  • Aksaray
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Ardahan
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bartın
  • Batman
  • Bayburt
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Düzce
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gümüşhane
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Hakkari
  • Hatay
  • Iğdır
  • Isparta
  • Kırşehir
  • Kırıkkale
  • Kırklareli
  • Kütahya
  • Karabük
  • Karaman
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kilis
  • Kmaraş
  • Kocaeli
  • Konya
  • Malatya
  • Manisa
  • Mardin
  • Muş
  • Muğla
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Osmaniye
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Uşak
  • Van
  • Yalova
  • Yozgat
  • Zonguldak

FIBA Şampiyonlar Ligi play-in takvimi açıklandı

Basketbol Şampiyonlar Ligi'nde son 16 turuna yükselecek son 8 takımın belli olacağı play-in turunda maç programı açıklandı.

FIBA Şampiyonlar Ligi play-in takvimi açıklandı

Grup lideri 8 ekibin doğrudan son 16 turuna kaldığı organizasyonda, play-in'de 2 galibiyete ulaşacak 8 takım daha adını son 16 turuna yazdıracak.

Darüşşafaka Lassa, Galatasaray Ekmas, Pınar Karşıyaka ve TOFAŞ'ın da mücadele edeceği play-in'de ilk maçlar 2-3 Ocak'ta, ikinci müsabakalar 9-10 Ocak'ta ve gerekirse üçüncü karşılaşmalar 16-17 Ocak'ta oynanacak.

Play-in'de birinci ve ikinci maçların programı şöyle:

İlk müsabakalar

2 Ocak Salı:

PAOK mateco (Yunanistan)-TOFAŞ

MHP Riesen Ludwigsburg (Almanya)-Darüşşafaka Lassa

3 Ocak Çarşamba:

Pınar Karşıyaka-Rio Breogan (İspanya)

Bertram Derthona Tortona (İtalya)-Galatasaray Ekmas

İkinci müsabakalar

9 Ocak Salı:

TOFAŞ-PAOK mateco

Galatasaray Ekmas-Bertram Derthona Tortona

Filou Oostende-Hapoel Holon

10 Ocak Çarşamba:

Darüşşafaka Lassa-MHP Riesen Ludwigsburg

Rio Breogan-Pınar Karşıyaka

Basketbol Galatasaray Ekmas Karşıyaka Tofaş