Perinçek: NATO'dan çıkacağız, üsleri ABD'den alacağız!

Vatan Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Doğu Perinçek, Twitter hesabından Kandil harekatı ve NATO'ya ilişkin açıklamalarda bulundu. Perinçek, 'NATO'dan çıkacağız, ABD'ye tahsis edilen üsleri, ordumuzun emrine vereceğiz' dedi.

Perinçek: NATO'dan çıkacağız, üsleri ABD'den alacağız!
A+ A-

Vatan Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Doğu Perinçek, Twitter hesabından gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Perinçek şu mesajları paylaştı:

"Ergenekon Kumpası'nda 'Vatanseverleri mahkum etmeye kalkanlar, Türk Milleti'nin ayakları altında kalacaklardır' dedik. Bugün, bizim kaldığımız yerlerde FETÖ'cü savcılar kalıyor. Vatan Partisi, Silivri duvarlarını yıktığı için PKK hendeklere gömüldü.

AKP ve CHP'nin boyun eğdiği Amerikancı bölücü açılıma son verdik. Bu sayede ordumuz, Fırat Kalkanı Harekatı'yla Amerikancı koridoru böldü, Afrin'i PKK'dan temizledi. Şu anda, Kandil'i terörden temizlemeye gidiyor.

Vatan Partisi iktidarında, NATO'dan çıkacağız, ABD'ye tahsis edilen üsleri, ordumuzun emrine vereceğiz. AKP tarafından kapatılan, askeri okul ve hastanelerimizi yeniden açacağız."