Trans çocuklar vardır diyen Feyza Altun’a tepkiler büyüyor

CHP’li Feyza Altun, sosyal medya hesabından ‘Trans çocuklar vardır’ paylaşımı yaptı. Altun’un bu paylaşımına kamuoyu çok büyük tepki gösterdi. LGBTI’nin çocuk istismarına varan dayatmasına katılan Altun, hesabını gizlemek zorunda kaldı

Trans çocuklar vardır diyen Feyza Altun’a tepkiler büyüyor
A+ A-

Sözde çocuk ve kadın hakları savunuculuğu yapan CHP'li Feyza Altun LGBTI’nın çocuk istismarcılığına destek oldu. PKK destekçisi "Havin (undefined ) adlı kullanıcının başlattığı "Trans çocuklar vardır" etiketine Feyza Altun da aynı paylaşımı yaparak destek oldu. Trans çocuklar vardır paylaşımı yapan Altun tepkilerin ardından paylaşımlarını korumaya aldı.

Trans çocuklar vardır diyen Feyza Altun’a tepkiler büyüyor - Resim: 1

Trans çocuklar vardır diyen Feyza Altun’a tepkiler büyüyor - Resim: 2TÜRKİYE LİSELİLER BİRLİĞİ: TRANS ÇOCUK YOKTUR ÇOCUK İSTİSMARI VARDIR!

Türkiye Liseliler Birliği trans çocuk vardır kampanyasına tepki gösterdi. TLB’den yapılan açıklamada söz konusu söylemin çocuk istismarı olduğu ifade edildi:

"Medeni dünyanın" savunucuları LGBTI güzellemesi yapmaya devam ediyorlar. Özgürlük gibi sunulan "Trans Çocuk Vardır" söylemi çocuk istismarından başka bir şey değildir!

Amerikan emperyalizminin başını çektiği küreselleşme ve ulus devletleri yok etme süreci kapsamında ülkemize, etnik, mezhepsel, cinsel ve her türlü kimlikçi bölünme, "demokrasi ve insan hakları" adı altında dayatılmıştır.

Bu neoliberal iklimle; Terörün adı "demokrasi", Fuhuş tecavüzünün adı "seks işçiliği", Türkiye düşmanlığının adı "insan hakları", Çocuk tecavüzünün adı "cinsel tercih özgürlüğü" olmuştur.

"Toplumsal cinsiyet" adı altında kadın ve erkeğin dışında onlarca cinsiyet uyduran, LGBTI dayatmasına dönüştüren bu çürümüş hareket, pedofiliyi de bir "cinsel kimlik" kılıfına bürümüş ve son yıllarda çocukları hedef almaya başlamıştır.

Eşcinsellik tarihi, kadının kafeslere kapatılması tarihidir. Eşcinsellik tarihi, çocuklara tecavüz edilmesi tarihidir.

Köleci Antik Yunan'da, Köleci Roma'da ve toplumların çürüme-dağılma dönemlerinde artan eşcinsellik göstermiştir ki eşcinselliğin arttığı toplumda kadınlar aşka layık görülmemiş, toplumun dışına itilmiş, oğlanlara ve kız çocuklarına tecavüz edilmiştir.

Bu çürüme hareketi, erkeğe anne, kadına baba diyecek çocuklar istemektedir. Bu çürüme hareketi, "çocuğun cinsel tercihi" diyerek evlerde tecavüz edilecek çocuklar istemektedir.

Çocuk İstismarı Vardır! Şu örnekler çarpıcıdır: -İngiltere'de bir okulda özel gereksinimli 17 öğrenci cinsiyet değiştiriyor. Sayının yüksekliği üzerine soruşturma yapılınca , kulda görev yapan bir öğretmenin otizmli çocuklara “yanlış cinsiyettesin” telkini uyguladığı ortaya çıkıyor.

-Los Angeles'taki Onur Yürüyüşü'ne, 7 yaşındaki sözde "trans çocuk" öncülük ediyor. Böyle bir şey mümkün müdür?

Emperyalist endüstri, LGBTİ temalı ve cinsiyetsiz (unisex) ürünlerle, bu çürümeyi bize dayatmaktadır. Çizgi filmlerde 11 yaşındaki çocuk karakterleri yaşına uygun olmayan eşcinsel ilişkilere sokmaktadır.

Milletimizin geleceği olan çocuklarımız, hayaller kuracak, oyunlar oynayacak, spor, sanat ve bilimle ilgilenecek küçük, saf ve temiz çocuklarımız, "lezbiyen çocuk, gey çocuk, trans çocuk" gibi cinsel kimliklerle etiketlenmeye ve cinsel objeye dönüştürülmeye çalışılmaktadır. Çocuk dünyasında böyle bir şeye kesinlikle yer yoktur!

Sözde ilericilik adına, sözde bilimsellik adına bu sapıklık meşrulaştırılamaz. Bilimsel çocuk gelişim kuramlarının yanı sıra, aklımız, mantığımız ve vicdanımız da bu gerçeği söylemektedir.

Küçük çocuklarımızın "Çocuk LGBTİ" adı altında "meșru" tecavüzlere uğramasına karşıyız, gelecek nesillerin çürütülmesine karşıyız, aile kurumunun bozulmasına ve yok edilmesine karşıyız ve bu sapıklığa geçit vermeyeceğiz!

"İlkem, Küçüklerimi Korumak.." andıyla büyüyen Türkiye Liseliler Birliği olarak bu sapıklığı kabul etmiyoruz.

Türk gençliğinin ve milletimizin vicdanına sesleniyoruz: Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma sakın; Siper et gövdeni, dursun bu hayâsızca akın!"
SOSYAL MEDYADA BÜYÜK TEPKİ

Trans çocuklar vardır kampanyasına destek veren Feyza Altun’a sosyal medya kullanıcıları büyük tepki gösterdi. Altun’un desteklediği kampanyanın çocuk istismarı olduğu dile getirilirken, toplumun her kesimi çocuklara yönelik bu dayatmaya karşı çıktı.

Etiketler feyza altun trans çocuklar vardır