Dama Çözümleri (4 Nisan 2020)

Türk Daması Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Sponsorluk Kurulu Başkanı Ahmet Murat Çelik'in hazırladığı Dama Köşesi her cumartesi Aydınlık Gazetesi'nde, yanıtlar Aydinlik.com.tr'de. 07 Mart 2020 tarihli dama soru ve çözümleri aşağıda...

Dama Çözümleri (4 Nisan 2020)
A+ A-

KORONAYA İNAT DAMA

Öyle bir girdi ki bu Korona hayatımıza kendisinden başka her konunun tali konular olduğunu hissettirmeye çalışıyor bize, tabii ki öyle olmayacak. Bizde inadına hayattan konuşacağız, güzelliklerden konuşacağız, damadan konuşacağız ve hayatın güzel taraflarını paylaşacağız, hep beraber ulusça. Bu mücadelenin en ön safında göğüs göğüse savaş veren sağlık personeline dama camiası adına binlerce minnet ve şükranlarımızı sunuyorum. Ayrıca hayatımızı kolaylaştırmak için hergün işe giden güvenlik görevlileri, kuryeler, temizlik görevlileri, memurlar, işçiler, işine evinden devam eden en başta müşteri temsilcileri ve diğer tüm çalışanlar hepimiz size minnettarız.


Dama öğrencilerimden sevgili Metin YILDIZ özel eğitim gören yavrularımıza eğitim veren çok güzide bir kurumda öğretmenlik yapıyor. Okul olarak evden eğitimlere devam ettiklerini söyleyince çok mutlu oldum. Hepsine başarı ve iyi dileklerimi sunuyorum. Metin öğretmenimiz evinde de sosyal mesafeyi koruyarak dama ile vakit geçiriyor. Geçen haftaki çağrınıza ilk mukabele Metin öğretmenden geldi kendisine teşekkür ediyor böyle bir öğrencim olduğu için de gurur duyuyorum. Bu hafta sorularımız sevgili kardeşim Hayata Sille Murat'tan gelecek.

4 Nisan 2020 dama çözümleri 1. oyun

Dama Çözümleri (4 Nisan 2020) - Resim: 1


4 Nisan 2020 dama çözümleri 2. oyun

Dama Çözümleri (4 Nisan 2020) - Resim: 2


Etiketler Dama