Yu Group Maslak'a 80 milyon dolar yatırdı

Yurt içinde ve yurt dışında birçok konut projesi geliştiren Yu Group, yeni projesi Maslak Dream by NEW INN projesinin tanıtımını yaptı.

Yu Group Maslak'a 80 milyon dolar yatırdı
GAZETE HABERLERİ
GAZETE HABERLERİ Editör

Bugüne kadar hayata geçirdikleri projelerle sektöre yeni bir soluk getirdiklerine dikkat çeken Yu Group Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Mekki Özkan, yaptığı konuşmada, “Gayrimenkul sektörünü yeniden tanımlıyoruz. Maslak, uzun yıllardır sektörün nabzının attığı en gözde pazarlardan biri. Hem konut hem ticari gayrimenkul yatırımları anlamında da yerli ve yabancı yatırımcının ilk sırasında yer alan lokasyonlardan... Bu nedenle bölgenin yatırım değeri üzerine en büyük gücümüz olan proje geliştirme tecrübemiz ve tasarım vizyonumuzla hayata geçirdiğimiz yeni projemiz, İstanbul gayrimenkul pazarına yepyeni bir soluk katacak.” dedi. 

Maslak Dream by NEW INN projesinin yatırım değerinin 80 milyon dolar olduğunu ifade eden Özkan, “Projemizi 24 ay sürede tamamlayarak teslim etmeyi, yatırımcılara da kısa sürede en az iki kat prim sağlamayı hedefliyoruz.” mesajı verdi.

Etiketler ekonomi dünyası Yu Group