Cumhuriyet Kadınları Derneği: Etkinliği durdurun

Cumhuriyet Kadınları Derneği ve Türkiye Gençlik Birliği, dün LGBT dayatmasını içeren filmin gösterildiği Denizli’de açıklama yaptı.

Cumhuriyet Kadınları Derneği: Etkinliği durdurun
Sabri Kasapoğlu
Sabri Kasapoğlu Muhabir

Candoğan Parkı önündeki açıklamayı CKD adına Şube Başkanı Elif Çobanoğlu okudu. Çobanoğlu özetle şöyle konuştu:

“Yozlaşmış kültürünü; televizyon dizileri, sinema filmleri, sosyal medya platformları gibi bütün iletişim araçlarıyla üzerimize boca eden AB, maalesef milli sanayicimizin örgütü olarak bildiğimiz sanayi odalarımızı da kültür emperyalizminin aracı haline getirmiştir.”

İSTİSMAR NORMALLEŞTİRİLİYOR

“AB’nin bize sanat diye yutturmaya çalıştığı bu sözde sinema filmleri, LGBT dayatmasının propaganda araçlarıdır. Bu filmler, eşcinsel ilişkileri meşrulaştırmakta ve çocuk istismarını normalleştirmektedir. Gişelerde bulamayacağınız Avrupa filmleri diye reklamı yapılan filmler arasında, Batı gençliğindeki yozlaşmayı, uyuşturucu kullanımını ve LGBT propagandasını içeren filmler ağırlıktadır. Denizli Sanayi Odası Başkanını uyarıyoruz! İleride birer girişimci, emekçi, üretici olacak Türk Gençliğinin zehirlenmesine izin vermeyin.”

Türkiye Gençlik Birliği Denizli İl Başkanı Ahmet Saral da her gördükleri yerde LGBT propagandasının karşısına dikileceklerini söyledi.

Konular LGBT Çocuk istismarı Eşcinsellik Cumhuriyet Kadınları Derneği TGB AB
Etiketler CKD