28 Ağustos 2021 Dama Çözümleri

Türk Daması Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Sponsorluk Kurulu Başkanı Ahmet Murat Çelik'in hazırladığı Dama Köşesi her cumartesi Aydınlık Gazetesi'nde, yanıtlar Aydinlik.com.tr'de..

A+ A-

Ahmet Murat Çelik

28 Ağustos 2021 Dama Çözümleri - Resim: 1

HASRET BİTTİ ARTIK

Türk Daması dünyasının toplanma merkezi haline gelmiş olan Mustafakemalpaşa Şampiyonası çok büyük bir aksilik olmaması halinde 19--21 Kasım tarihleri arasında yapılacak.

İzmir, İstanbul Mustafakemalpaşa dernekleri ve Türk Daması Federasyonu yetkililerinin Mustafakemalpaşa Belediyesi Başkanı Sayın Mehmet Kanar ile yapmış oldukları olumlu görüşmeler neticesinde böyle bir karar çıktığını dama severlere duyurmaktan mutluluk duyuyorum.

Haberin duyulması ile birlikte hem yurt içinden hemde yurt dışından birçok dostumdan memnuniyetlerini bildiren telefonlar aldım bu iyi dilek bildirimlerini de emeği geçenlere aktarmış olalım.

2020 yılında turnuvanın ertelenmesi kesinleşince "2021 yılında daha sağlıklı ve mutlu günlerde buluşmak dileği ile" diyerek haberi sizlere iletmiştim. Ne mutlu ki 2021 yılı boş geçmeyecek ve olması gerektiği gibi bütün dama severler coşkulu buluşmalarına kavuşacak.

Bazı arızi sebepler ve dönemsel iş yoğunlu sebebi ile benim katılmayacağım bu büyük aile toplantısının son derece güzel geçeceğine inancım tamdır. Emeği geçen ve geçecek olanlara şimdiden başarı ve kolaylıklar diliyorum.

Hadi hayırlısı.

Bu hafta sorular Dr. Aziz BORLUOĞLU'nun "DAMA" kitabından gelecek.

Mutlu hafta sonlarınız olsun.

28 Ağustos 2021 Dama Çözümleri - Resim: 2


28 Ağustos 2021 Dama Çözümleri - Resim: 328 Ağustos 2021 Dama Çözümleri - Resim: 4